Softwares

View as Grid List
Sort by
Display per page

Tarkvara, Tobii Communicator 5 Gold-US

Tobii Dynavox Communicator 5 on suhtlustarkvara (AAC), mis sisaldab Boardmakeri PCS ja Symbol Stix sümboleid, erineva asetusega virtuaalseid klaviatuure ning funktsionaalsust arvuti ja koduelektroonika kasutamiseks.
On special order

Tarkvara Tobii Snap Scene

Kiire stseenipõhine suhtlus- ja kõneõppe rakendus, mis sobib hetkes peituvate õpivõimaluste ärakasutamiseks vastavalt lapse huvidele.
On special order

Suhtlustarkvara Grid 3

Grid 3 on suhtlustarkvara, mis sisaldab sümboleid, erineva asetusega virtuaalseid klaviatuure ning pakub funktsionaalsust arvuti ja koduelektroonika kasutamiseks. Grid 3 on mõeldud kõgile inimestele, kel esineb suhtlemisraskusi või puudub kõne.
On special order

Suhtlustarkvara TD Snap

TD Snap on sümbolipõhine suhtlustarkvara, mis on sobilik igas vanuses ja keele arenguetapis. Tarkvara on võimalik kasutada puute, pilgu kui ka lüliti abil.
On special order

Tarkvara BM7

Boardmaker on PCS (Picture Communication Symbols™) pildipangal põhinev tarkvara, mille abil saavad lapsevanemad ja spetsialistid luua visuaalset sümbolipõhist õppe-, käitumis- ja suhtlusmaterjali.
On special order

Tarkvara, Tobii Gaze Viewer

Pilgujälgimistarkvara Tobii Gaze Viewer on analüüsivahend, mis aitab spetsialistidel ja lapsevanematel aru saada kasutaja füüsilistest ja kognitiivsetest võimetest ning silmajälgija kasutamisest.
On special order

Tarkvara, IEyeGaze: Choosing and Learning

Õppemängude kogumik, kus on kokku 18 erinevat mängu, mille eesmärk on silmajälgimise seadme kasutajatel arendada valikute tegemist ja harjutada seadme kasutamist. Õppemängud on jaotatud kolmeks tasemeks.
On special order

Tarkvara, Look to Learn

Õppemängude kogumik, kus on kokku 40 erinevat mängu.
On special order
Filters
Sort
Display