Inkontinentsi ehk uriinipidamatust esineb ligi 20% meestest vanuses 40-50 ning ligi 69% meestest, kelle vanus ületab 60 eluaastat. Seega on tegemist laialt levinud tervisemurega, millega aitavad toime tulla meestele mõeldud sidemed.

Sidemeid on mõistlik kasutada siis, kui esineb kerget uriinipidamatust või urineerimisjärgset järeltilkumist. Kui aga uriinieritus on suurem, tuleks valida juba suurema imavusega toode – näiteks mähkmed, mis sobivad nii meestele kui ka naistele.

Meestele mõeldud sidemed on tavalisest erineva kujuga – kolmnurkne disain järgib meeste kehaanatoomiat ega liigu paigast ka näiteks sporti tehes. Sidemete välispinnal on kleeperiba, mis hoiab sideme aluspesu küljes õiges asendis. Sidemed on hingavad, nahasõbralikud ja õhukesed – nende kasutamist ei ole märgata. Samuti on meestele mõeldud sidemete sisekülje äärtes spetsiaalsed vedelikku suunavad taskud, mis vähendavad lekkimise võimalust. 

Vaate muutmine Ruudustik List
Sorteeri
Toodete arv lehel

Side MoliCare Pad

MoliCare Pad sidemete vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida.
Alates 4,48 €

Side meestele Tena Men

TENA Men on meestele valmistatud side pehmest, nahasõbralikust ja mugavast materjalist.
Alates 3,78 €

Side meestele MoliCare Pad Men

Spetsiaalselt meestele kujundatud side kerge uriinipidamatuse korral kasutamiseks.
Alates 6,16 €

Side meestele Abena Man

Abena Man sidemetele on antud spetsiaalne kuju, mis sobitub hästi mehe kehaga.
Alates 2,52 €

Filter by:

Clear All
Close
Min: 2,00 € Max: 8,00 €
2 8
Filtrid
Sorteeri
Display