Прокладки мужские

Inkontinentsi ehk uriinipidamatust esineb ligi 20% meestest vanuses 40-50 ning ligi 69% meestest, kelle vanus ületab 60 eluaastat. Seega on tegemist laialt levinud tervisemurega, millega aitavad toime tulla meestele mõeldud sidemed.

Sidemeid on mõistlik kasutada siis, kui esineb kerget uriinipidamatust või urineerimisjärgset järeltilkumist. Kui aga uriinieritus on suurem, tuleks valida juba suurema imavusega toode – näiteks mähkmed, mis sobivad nii meestele kui ka naistele.

Meestele mõeldud sidemed on tavalisest erineva kujuga – kolmnurkne disain järgib meeste kehaanatoomiat ega liigu paigast ka näiteks sporti tehes. Sidemete välispinnal on kleepriba, mis hoiab sideme aluspesu küljes õiges asendis. Sidemed on hingavad, nahasõbralikud ja õhukesed – nende kasutamist ei ole märgata. Samuti on meestele mõeldud sidemete sisekülje äärtes spetsiaalsed vedelikku suunavad taskud, mis vähendavad lekkimise võimalust. 

Сортировать по
Показать по на странице

MoliCare pad 2 tilka, 321ml N28

MoliCare Pad sidemete vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida.
От 4,48 €

MoliCare pad men 2 tilka, 330ml N14

Spetsiaalselt meestele kujundatud side kerge uriinipidamatuse korral kasutamiseks.
От 6,16 €

Abena Man Formula 0, 250 ml N14

Abena Man Formula 0, 250 ml N14
От 2,52 €

Tena Men Extra Light 140 ml N14

TENA Men on meestele valmistatud side pehmest, nahasõbralikust ja mugavast materjalist.
От 3,78 €
Filters
Сортировать
Отображать