Программное обеспечение

Сортировать по
Показать по на странице

Tarkvara, Tobii Communicator 5 Gold-US

Tobii Dynavox Communicator 5 on suhtlustarkvara (AAC), mis sisaldab Boardmakeri PCS ja Symbol Stix sümboleid, erineva asetusega virtuaalseid klaviatuure ning funktsionaalsust arvuti ja koduelektroonika kasutamiseks.
Особое распоряжение

Tarkvara Tobii Snap Scene

Kiire stseenipõhine suhtlus- ja kõneõppe rakendus, mis sobib hetkes peituvate õpivõimaluste ärakasutamiseks vastavalt lapse huvidele.
Особое распоряжение

Suhtlustarkvara Grid 3

Grid 3 on suhtlustarkvara, mis sisaldab sümboleid, erineva asetusega virtuaalseid klaviatuure ning pakub funktsionaalsust arvuti ja koduelektroonika kasutamiseks. Grid 3 on mõeldud kõgile inimestele, kel esineb suhtlemisraskusi või puudub kõne.
Особое распоряжение

Suhtlustarkvara TD Snap

TD Snap on sümbolipõhine suhtlustarkvara, mis on sobilik igas vanuses ja keele arenguetapis. Tarkvara on võimalik kasutada puute, pilgu kui ka lüliti abil.
Особое распоряжение

Tarkvara BM7

Boardmaker on PCS (Picture Communication Symbols™) pildipangal põhinev tarkvara, mille abil saavad lapsevanemad ja spetsialistid luua visuaalset sümbolipõhist õppe-, käitumis- ja suhtlusmaterjali.
Особое распоряжение

Tarkvara, Tobii Gaze Viewer

Pilgujälgimistarkvara Tobii Gaze Viewer on analüüsivahend, mis aitab spetsialistidel ja lapsevanematel aru saada kasutaja füüsilistest ja kognitiivsetest võimetest ning silmajälgija kasutamisest.
Особое распоряжение

Tarkvara, IEyeGaze: Choosing and Learning

Õppemängude kogumik, kus on kokku 18 erinevat mängu, mille eesmärk on silmajälgimise seadme kasutajatel arendada valikute tegemist ja harjutada seadme kasutamist. Õppemängud on jaotatud kolmeks tasemeks.
Особое распоряжение

Tarkvara, Look to Learn

Õppemängude kogumik, kus on kokku 40 erinevat mängu.
Особое распоряжение
Filters
Сортировать
Отображать