Программное обеспечение

Сортировать по
Показать по на странице

Tarkvara, Tobii Communicator 5 Gold-US

Tobii Dynavox Communicator 5 on suhtlustarkvara (AAC), mis sisaldab Boardmakeri PCS ja Symbol Stix sümboleid, erineva asetusega virtuaalseid klaviatuure ning funktsionaalsust arvuti ja koduelektroonika kasutamiseks.
Особое распоряжение

Suhtlustarkvara Grid 3

Grid 3 on suhtlustarkvara, mis sisaldab sümboleid, erineva asetusega virtuaalseid klaviatuure ning pakub funktsionaalsust arvuti ja koduelektroonika kasutamiseks. Grid 3 on mõeldud kõgile inimestele, kel esineb suhtlemisraskusi või puudub kõne.
Особое распоряжение

Tarkvara Tobii Snap Scene

Kiire stseenipõhine suhtlus- ja kõneõppe rakendus, mis sobib hetkes peituvate õpivõimaluste ärakasutamiseks vastavalt lapse huvidele.
Особое распоряжение

Tarkvara, Look to Learn

Õppemängude kogumik, kus on kokku 40 erinevat mängu.
Особое распоряжение

Tarkvara, Look to Learn Complete (CSS)

Õppemängude kogumik, kus on kokku 66 erinevat mängu.
Особое распоряжение

Tarkvara, õppemängud EyeFX

Sensory Eye-FX on 30 erinevat mängu sisaldav komplekt, mis on mõeldud pilkjuhtimisega arvutikasutuse õppimiseks. Tarkvara on jaotatud viieks tasemeks, kus harjutatakse pilkjuhtimise meetodeid.
Особое распоряжение

Tarkvara, Tobii Gaze Viewer

Pilgujälgimistarkvara Tobii Gaze Viewer on analüüsivahend, mis aitab spetsialistidel ja lapsevanematel aru saada kasutaja füüsilistest ja kognitiivsetest võimetest ning silmajälgija kasutamisest.
Особое распоряжение

Tarkvara BM7

Boardmaker on PCS (Picture Communication Symbols™) pildipangal põhinev tarkvara, mille abil saavad lapsevanemad ja spetsialistid luua visuaalset sümbolipõhist õppe-, käitumis- ja suhtlusmaterjali.
Особое распоряжение
Filters
Сортировать
Отображать