Nõustamine

Tänapäeval muutub muude valdkondade seas kiiresti ka abivahendite maailm ning sobiva abivahendi leidmine võib osutuda üsna keerukaks ülesandeks. Siin tulevad appi meie klienditeenindajad, terapeudid ja tehnikud, et abivahend täidaks teie vajadusi, aitaks iseseisvalt toime tulla ning pealekauba näeks ka moodne välja.

Lihtsamate abivahendite valikul saate professionaalset nõu meie esindustest, kus kogenud klienditeenindajad nõustavad igal sammul ning annavad juhised abivahendi eesmärgipäraseks kasutamiseks. Lihtsama abivahendi vajaduse korral pole vaja teha muud, kui astuda julgelt sisse teile lähimasse esindusse.

Kui tegu on veidi keerukamate abivahenditega, annavad meie terapeudid ja tehnikud, kes on oma ala spetsialistid, igakülgset nõu abivahendi leidmiseks, hooldamiseks ja kasutamiseks. Lisaks sellele kohandavad meie taibukad abivahenditehnikud iga abivahendi kasutaja jaoks sobivaks.

Esmaseks terapeutide nõustamisteenuseks palume ühendust võtta klienditeenindusega telefonil 602 5400 või anda oma soovist teada kirjutades aadressile info@invaru.ee.

 

Filtrid
Sorteeri
Display